Kupuj vstupenky v předprodeji a zařaď se do slosování o drinky.

VSTUPENKY ZDE

Areál otevřen od 17:00

18:00 - 20:00 WARM UP SET

20:00 - 02:00 DJ PRODUKCE

Největší taneční a rockové hity minulého století po přelom milénia.

Soutěže, tombola, coctail bary, odpočinková zóna, velkokapacitní party stany, fotograf, velká světelná a zvuková show.

Legendy diskoték a rozhlasového éteru.

DJ MICHAL TŮMA * DJ HRUSHA * DJ MIRRA

DJ ALEŠ MASTNÍK * DJ JARDA HOŘENÍ

UDÁLOST FACEBOOK

oldies party liberec

Máte dotaz k této akci?

Napište nám.

Kdo se ptá? E-mail Zpráva Odeslat

Letos slaví můj projekt Oldies Party - Retro Disko 25 let. Když jsem s tím tenkrát přišel, dalo by se na prstech ruky spočítat, kolik podobných akcí někdo v ČR pravidelně pořádá. Kolegové si klepali na čelo, že přece musíme hrát pro mladý. Ale nám to začalo fungovat. Plný kluby, sokolovny, kulturáky, na muziku minulého století chodili a stále chodí nejen pamětníci, ale i mladší ročníky a baví je to. Na spoustu míst se pravidelně vracíme, některá místa objevujeme jako nová.

Postupem let se akce typu OLDIES PARTY začaly objevovat na každém rohu. Kvalitní konkurence je zdravá, ale někdy je to taky spíš groteska. U nás se snažíme držet nějakou úroveň a nechceme jít cestou kompromisů. Proto se taky ne vždy shodneme s pořadatelem, který u nás akci poptává. Mají představu, že se to dá někde ošulit a ono to bude stačit. To není náš případ. Když už něco děláme, děláme to pořádně. Takže sázíme na kvalitní technické provedení, zvuk i světla musí být na špičkové úrovni. Stejně tak celá produkce akce musí návštěvníkům nabídnout co nejlepší zážitek.

Osobně vždy jako hosty beru kolegy DJe, kteří prostě mají už hodně odehráno a rozumí muzice, kterou návštěvníkům předkládají. Skvěle začala fungovat letní open air tour, se kterou objíždíme např. kempy, koupaliště, letní parkety apod. Naprosto famózní byl v létě 2023 Frýdlant, kde za námi do kempu pod zámkem přišlo skoro 2.500 lidí - viz foto.

V sezóně 2024 nás kromě Liberce, kde celou letní tour odstartujeme, čekají ještě další akce.

14. 6. Hodkovice - s kapelou TURBO

5. 7. Tanvald autokemp - tradiční zastávka

13. 7. Frýdlant - host Michael Viktořík

2. 8. Třtěnice - letní parket - host Michal Kavalčík KISS

3. 8. Rohozec - pivovar

23. 8. Semčice - koupaliště - 30 let diskoték Michala Karabina

31. 8. Hodkovice - s koncertem Petry Janů

Ale zpět do Liberce. Snažil jsem se o vyrovnanou sestavu DJ´s, která rozumně pokryje celý program večera a zároveň naplní podtitul akce: legendy diskoték a rozhlasového éteru.

Kolegů jsem oslovil více, ale ne vždy jsme našli společnou řeč, případně jsme si spolupráci schovali na jiný termín. Takže tato první, ale rozhodně ne poslední OLDIES PARTY v Liberci proběhne v uvedené sestavě.

Aleš Mastník DJ Aleš Mastník a Jarda Hoření jsou dnes nejdéle působící rozhlasoví moderátoři v kraji. Od října 1991 mají za sebou např. RCL, ČERNÁ HORA, EVROPA 2, ČESKÝ ROZHLAS. Tedy jasné legendy rozhlasového éteru. A když k tomu přidáme, že mají svou vlastní sérii diskoték pod hlavičkou OLDIES PARTY, tak je jasný, že 1. června v Pavlovicích nesmí chybět.

Když v Liberci v rámci diskoték budeme hledat někoho, kdo opravdu zanechal nesmazatelnou stopu, je stále aktivní a hlavně posunuje se neustále někam dál, je to dle mého DJ HRUSHA. Proto Jakub Hrusha Hruška vystoupí na této akci se svým setem, který obsáhne to nejlepší z taneční muziky minulého století s přelomem k hitům milénia. A ještě to podpoří svým saxofonem. Prostě peckááá.

Mirra Djmirra je dalším hostem. A logickým. Oldies stage v Huti si bez něj málokdo představí. A nejen tam. Objíždí kluby a sály v širokém okruhu už spoustu let, spolu se doplňujeme na mnoha akcích a v rámci hitů let minulých je to sázka na jistotu. No a já jim do toho budu celý večer kecat, občas přidám nějaký song a tak nějak to celé propojím.

Tak se budeme strašně moc těšit.

Michal Tůma - diskžokej.cz, moderátor, zajištění akcí