Kupuj vstupenky v předprodeji a zařaď se do slosování o drinky.

VSTUPENKY ZDE

Areál otevřen od 17:00

18:00 - 20:00 WARM UP SET

20:00 - 02:00 DJ PRODUKCE

Největší taneční a rockové hity minulého století po přelom milénia.

Soutěže, tombola, coctail bary, odpočinková zóna, velkokapacitní party stany, fotograf, velká světelná a zvuková show.

Legendy diskoték a rozhlasového éteru.

DJ MICHAL TŮMA * DJ HRUSHA * DJ MIRRA

DJ ALEŠ MASTNÍK * DJ JARDA HOŘENÍ

UDÁLOST FACEBOOK

oldies party liberec

Máte dotaz k této akci?

Napište nám.

Kdo se ptá? E-mail Zpráva Odeslat

Letos slaví můj projekt Oldies Party - Retro Disko 25 let. Když jsem s tím tenkrát přišel, dalo by se na prstech ruky spočítat, kolik podobných akcí někdo v ČR pravidelně pořádá. Kolegové si klepali na čelo, že přece musíme hrát pro mladý. Ale nám to začalo fungovat. Plný kluby, sokolovny, kulturáky, na muziku minulého století chodili a stále chodí nejen pamětníci, ale i mladší ročníky a baví je to. Na spoustu míst se pravidelně vracíme, některá místa objevujeme jako nová.

Postupem let se akce typu OLDIES PARTY začaly objevovat na každém rohu. Kvalitní konkurence je zdravá, ale někdy je to taky spíš groteska. U nás se snažíme držet nějakou úroveň a nechceme jít cestou kompromisů. Proto se taky ne vždy shodneme s pořadatelem, který u nás akci poptává. Mají představu, že se to dá někde ošulit a ono to bude stačit. To není náš případ. Když už něco děláme, děláme to pořádně. Takže sázíme na kvalitní technické provedení, zvuk i světla musí být na špičkové úrovni. Stejně tak celá produkce akce musí návštěvníkům nabídnout co nejlepší zážitek.

Osobně vždy jako hosty beru kolegy DJe, kteří prostě mají už hodně odehráno a rozumí muzice, kterou návštěvníkům předkládají. Skvěle začala fungovat letní open air tour, se kterou objíždíme např. kempy, koupaliště, letní parkety apod. Naprosto famózní byl v létě 2023 Frýdlant, kde za námi do kempu pod zámkem přišlo skoro 2.500 lidí - viz foto.

V sezóně 2024 nás kromě Liberce, kde celou letní tour odstartujeme, čekají ještě další akce.

14. 6. Hodkovice - s kapelou TURBO

5. 7. Tanvald autokemp + DJ Michal Karabin

13. 7. Frýdlant + DJ Michal Karabin, DJ MIRRA

2. 8. Třtěnice - letní parket + DJ Michal Karabin a host Michal Kavalčík KISS

3. 8. Rohozec - pivovar + DJ Petr Gerhardt

23. 8. Semčice - koupaliště - 30 let diskoték Michala Karabina

31. 8. Hodkovice - s koncertem Petry Janů

Ale zpět do Liberce. Snažil jsem se o vyrovnanou sestavu DJ´s, která rozumně pokryje celý program večera a zároveň naplní podtitul akce: legendy diskoték a rozhlasového éteru.

Kolegů jsem oslovil více, ale ne vždy jsme našli společnou řeč, případně jsme si spolupráci schovali na jiný termín. Takže tato první, ale rozhodně ne poslední OLDIES PARTY v Liberci proběhne v uvedené sestavě.

Aleš Mastník DJ Aleš Mastník a Jarda Hoření jsou dnes nejdéle působící rozhlasoví moderátoři v kraji. Od října 1991 mají za sebou např. RCL, ČERNÁ HORA, EVROPA 2, ČESKÝ ROZHLAS. Tedy jasné legendy rozhlasového éteru. A když k tomu přidáme, že mají svou vlastní sérii diskoték pod hlavičkou OLDIES PARTY, tak je jasný, že 1. června v Pavlovicích nesmí chybět.

Když v Liberci v rámci diskoték budeme hledat někoho, kdo opravdu zanechal nesmazatelnou stopu, je stále aktivní a hlavně posunuje se neustále někam dál, je to dle mého DJ HRUSHA. Proto Jakub Hrusha Hruška vystoupí na této akci se svým setem, který obsáhne to nejlepší z taneční muziky minulého století s přelomem k hitům milénia. A ještě to podpoří svým saxofonem. Prostě peckááá.

Mirra Djmirra je dalším hostem. A logickým. Oldies stage v Huti si bez něj málokdo představí. A nejen tam. Objíždí kluby a sály v širokém okruhu už spoustu let, spolu se doplňujeme na mnoha akcích a v rámci hitů let minulých je to sázka na jistotu. No a já jim do toho budu celý večer kecat, občas přidám nějaký song a tak nějak to celé propojím.

Tak se budeme strašně moc těšit.

Michal Tůma - diskžokej.cz, moderátor, zajištění akcí

Návštěvní řád

OPEN AIR

OLDIES PARTY

LIBEREC 1. 6. 2024

Návštěvní řád OPEN AIR OLDIES PARTY

 

Účelem návštěvního řádu je zejména zajištění bezpečnosti osob, ochrany jejich zdraví a majetku a současně zajištění ochrany majetku a know-how uvnitř areálu a ve vymezených prostorech. V areálu platí zákaz pohybu mimo vyhrazená místa pro zábavu nebo občerstvení, oddělená mobilním oplocením. 

 

Areál je pro návštěvníky otevřen 17:00 – 02:45.

DJ produkce 20:00 – 02:00.

Pro vstup i odchod během akce slouží „vstup plochá dráha“ vedle služebny městské policie. Po 01:00 (nebo v případě potřeby dříve) bude pořadatelem otevřen také druhý východ z areálu na druhém konci budovy. Bude sloužit pouze pro bezpečný a plynulý odchod návštěvníků. Touto cestou není umožněn nikomu vstup do areálu.

 

Každý návštěvník svým vstupem do areálu festivalu bere na vědomí, že je povinen dodržovat veškeré podmínky a pravidla chování stanovené tímto návštěvním řádem a zavazuje se je dodržovat.

Každá osoba vstupující do areálu festivalu souhlasí bez dalšího upozornění s bezplatným využitím svého obrazu nebo podobizny jako součásti jakéhokoli obrazového záznamu, přenosu či reprodukce pro dokumentární i komerční a propagační účely v rámci zobrazení celé nebo části akce a v souvislosti s festivalem, pořadatelem a jejich partnery.

Vstup do areálu je umožněn pouze s platnou vstupenkou, která bude u vstupu vyměněna za identifikační pásku.  Návštěvníci do 18 let budou označeni jinou barvou pásky a platí pro ně v celém areálu zákaz prodeje i konzumace alkoholu.

Návštěvníci se vstupenkou z předprodeje, výherci soutěží, hosté a akreditovaní – využijte prosím pro Vás vyčleněnou pokladnu. Budete přednostně odbaveni.

Návštěvníci se vstupenkou z předprodeje současně obdrží slosovatelný kupon v rámci soutěže o drinky s DJ´s. Losujeme cca ve 21:00.

 

Do areálu platí přísný zákaz vnášení vlastního alkoholu i dalších nápojů, potravin, ostrých předmětů, pyrotechniky, zbraní a omamných látek.

Každý návštěvník svou zakoupenou vstupenkou uděluje souhlas k pořízení videonahrávek nebo fotografií za účelem propagace pořadatele nebo vystupujících.

Prostor produkce, občerstvení a doplňkového prodeje pro návštěvníky bude nejdéle 60 minut po ukončení akce vyklizen a uzavřen, návštěvníci jsou povinni uposlechnout výzvy bezpečnostní služby a daný prostor opustit v tomto čase.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu či předčasné ukončení akce z důvodu bezpečnosti návštěvníků v případě extrémně špatného počasí, bouře nebo přírodní katastrofy bez nároku na vrácení vstupného.

Skupinové opakované opouštění areálu a návraty zpět není možné! Opuštěním areálu se považuje Vaše účast za ukončenou a vstupenka pozbývá platnosti. Opuštění areálu a vrácení bude umožněno jednotlivcům pouze ve výjimečných a odůvodněných případech po dohodě s pořadatelskou službou.

V případě porušení návštěvního řádu má pořadatel právo na odebrání identifikačního náramku a ukončení návštěvy.

V rámci produkce nehlásíme žádné vzkazy, hledání klíčů, telefonů, šperků apod. V případě nálezu cenného předmětu kontaktujte pořadatele nebo security.

Pouze v případě ohrožení zdraví nebo života ihned kontaktujte security u pódia a dle závažnosti situace to ihned budeme řešit přerušením akce apod.

Do prostoru podia, produkce a backstage je přísný zákaz vstupu.

V rámci akce není k dispozici šatna, za odložené věci pořadatel neručí.

Pro dopravu prosím využijte MHD nebo taxi. Parkovací kapacita před areálem je omezena a není regulována pořadatelem. Parkovací plochy v okolí nabízejí blízké supermarkety.

 

Linky tísňového volání v případě nouze:

112 – Jednotné evropské číslo tísňového volání (SOS)

158 – Policie

150 – Hasiči

155 – Zdravotnická záchranná služba

V případě nouze se obraťte na kteréhokoliv pracovníka organizátora nebo security.