Jsem multižánrový svatební DJ, diskžokej, moderátor a koordinátor s dlouholetou praxí od roku 1990.

Na Vaši svatbu nabízím komplexní služby, koordinaci programu, hry, tradice, soutěže, zábavu a DJ produkci pro všechny generace. Samozřejmostí je rozsáhlá kvalitní a spolehlivá zvuková i světelná technika, rozsáhlá osobní schůzka a online konzultace.

Zaměřuji se na celodenní svatby od organizace a ozvučení obřadu přes odpolední program až po večerní párty.

JAN a MARIE
S panem Tůmou neuděláte chybu .
Ozvučil perfektně naší svatbu v kostele a potom skvěle zajistil naší svatební hudební párty. Naprosto skvělá domluva, jede na jistotu a hledá nejlepší řešení.
Škoda, že se již nikdy nebudu ženit, jistě bych volil opět Michala Tůmu.
Michale, děkujeme! Jan a Marie

odkaz

LUCIE
Přišel, viděl, ozvučil, perfektně odmoderoval. Vše působilo přirozeně a všichni se bavili. Takže na jedničku vše, co se čekalo :-)

odkaz

DOMINIK
Naše zkušenosti jsou 100% pozitivní, od prvotní organizace po průběh, vše dopadlo jak má, vtipné komentáře a suprový program, ke kterému nám Michal pomohl, neměl obdoby. Moc jsme si to užili a to i díky Michalovi za DJ pultem 🙂 děkujeme, byl to luxusní den.

odkaz

ŠÁRKA
Michal byl s námi v náš svatební den a byla to výhra v loterii. Skvělý moderátor, DJ a rozhodně nezkazí žádnou zábavu 😊 Každému ze srdce přejeme na svatbě takového DJ.
Michale, díky! Šárka & David

odkaz

svatba - DJ na svatbu svatba - DJ na svatbu svatba - svatební obřad svatba - DJ na svatbu svatba - DJ na svatbu svatba - svatební DJ
svatba - DJ na svatbu svatba - DJ na svatbu svatba - svatební obřad svatba - DJ na svatbu svatba - DJ na svatbu svatba - svatební DJ